مشاوره خانواده رایگان عطاملک
به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: شهرستان جوین (https://atamalek.ir/forum-9.html)
+--- انجمن: اخبار و اطلاعیه های شهرستان جوین (https://atamalek.ir/forum-40.html)
+--- موضوع: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ (/thread-12453.html)

صفحه‌ها: 1 2

به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - سردارآبادی - ۱۴۰۰-۲-۲۰

میزان رای ملت است امام خمینی

← اسامی تایید صلاحیت شدگان انتخابات شورای شهر نقاب منتشر شده
و اسامی که بعدها از این لیست حذف شوند یا به این لیست نامزدهای انتخابات شورای شهر نقاب اضافه گردند به روز می گردد

✓ اگر کاندیدایی از این موضوع دیدن می‌کند لطفا رزومه‌ی خود و برنامه‌های پیشنهادی خود را برای بهتر شدن اوضاع شهر بیان کند

← دوستانی تماس گرفتند که نظرسنجی مشکل داره که باید عرض کنم در تماسی که با مدیر محترم سایت عطاملک داشتم راه حل آن را عرض میکنم
اگر در رای دادن مشکل دارید باید ابتدا ثبت نام کنید، سپس اقدام به شرکت در نظرسنجی فرمایید
لینک ثبت نام در سایت عطاملک قرارگاه سایبری عطاملک - ثبت نام (atamalek.ir)

ثبت نام در کمتر از 5 ثانیه طول میکشد و مراحل کوتاهی دارد

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - سردارآبادی - ۱۴۰۰-۲-۲۰

سوابق اجرایی آقای مسعود نقابی بسیار مورد قبول جامعه است
معرفی کوتاه آقای مسعود نقابی
مسعود نقابی
مدارک تحصیلی :
دیپلم کشاورزی ، کاردانی عمران ،کارشناس معماری ،کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری
سوابق اجرایی:
– بیست سال سابقه فعالیت درشهرداری ها:
ازسال ۸۲الی۸۴شهردارشوقان ازسال ۸۶الی ۸۹عضوورییس شورای اسلامی شهرنقاب(جوین)ازسال۸۹الی ۹۲شهردار باخرزاز سال ۹۲الی ۹۴عضوهیات مدیره فنی شهرجدیدبینالود
-رییس هیات ورزش های رزمی جوین عضوسازمان نظام مهندسی

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - امیرحسین_براتی - ۱۴۰۰-۲-۲۰

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده  هیچ کدام از کاندیدای شرکت کننده را تایید نمیکنم.

با سلام - gharibe - ۱۴۰۰-۲-۲۱

اینجانب به نامزدهای مد نظرم تو انتخابات شورای روستامون رأی میدم و همینطور انتخابات ریاست جمهوری
چونکه آینده خودم و کشورم برام مهمه
بر خلاف خیلی از آدمایی که آینده شون براشون مهم نیست

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - پژمان - ۱۴۰۰-۲-۲۳

با سلام خدمت همشهری های عزیز میخوام به دوستان عرض کنم آقای مهندس جوادجوادی نیروی دلسوز ، کاردان ، پر تلاش و پیگیر در مجموعه ی شورای شهرستان جوین به عنوان دبیر شورای شهرستان هستند که کارهای بسیار زیادی انجام دادن از قبیل پیگیری احیاء راه ابریشم ، اداره راه جوین ،پست بانک ، ارتقاء دانشکده پرستاری ، دوبانده شدن راه جوین به سبزوار، تغییر نام فولاد و بومی گزینی در کارخانه فولاد و ... بنده خودم دیدم که ایشون چگونه دلسوزانه پیگیر مشکلات شهرستان بودن و هستن ، امیدوارم همشهری های عزیز قدر این عزیزان رو بدونن و میدان رو واسه جوون هایی مثل مهندس جواد جوادی باز کنن ، با تشکر

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - سردارآبادی - ۱۴۰۰-۲-۲۳

کارهایی که آقای پژمان فرمودند مهندس جوادی انجام دادند حاصل تلاش کار گروهی بوده و ایشان جزوی از این گروه بودند
البته شناخت نسبی بنده نسبت به ایشان نشان میدهد افکار و ایده های نو بروزی دارند
جوان بودن ایشان از شاخص های مثبتی است که دارند
طرح ادغام شهرستان جوین و جغتای هم از جمله کارهایی بوده که جواد جوادی در پررنگ شدنش تلاش داشته

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - ali - ۱۴۰۰-۲-۲۳

(۱۴۰۰-۲-۲۳، ۰۲:۰۹ صبح)پژمان نوشته است: با سلام خدمت همشهری های عزیز میخوام به دوستان عرض کنم آقای مهندس جوادجوادی نیروی دلسوز ، کاردان ، پر تلاش و پیگیر در مجموعه ی شورای شهرستان جوین به عنوان دبیر شورای شهرستان هستند که کارهای بسیار زیادی انجام دادن از قبیل پیگیری احیاء راه ابریشم ، اداره راه جوین ،پست بانک ، ارتقاء دانشکده پرستاری ، دوبانده شدن راه جوین به سبزوار، تغییر نام فولاد و بومی گزینی در کارخانه فولاد و ... بنده خودم دیدم که ایشون چگونه دلسوزانه پیگیر مشکلات شهرستان بودن و هستن ، امیدوارم همشهری های عزیز قدر این عزیزان رو بدونن و میدان رو واسه جوون هایی مثل مهندس جواد جوادی باز کنن ، با تشکر

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - پژمان - ۱۴۰۰-۲-۲۳

(۱۴۰۰-۲-۲۳، ۱۲:۴۴ عصر)سردارآبادی نوشته است: کارهایی که آقای پژمان فرمودند مهندس جوادی انجام دادند حاصل تلاش کار گروهی بوده و ایشان جزوی از این گروه بودند
طرح ادغام شهرستان جوین و جغتای هم از جمله کارهایی بوده که جواد جوادی در پررنگ شدنش تلاش داشته
با سلام خدمت آقای سردارآبادی بله درسته کارهای که مهندس جواد جوادی  انجام دادن با پشتوانه قوی اعضاء شورای شهرستان بوده و خدا رو شکر اعضاء شورا به خصوص آقای عباس آبادی ریاست محترم  شورای شهرستان به جوون ها بها و میدان دادن و این نشانه ذهن باز و درست این افراد رو میرسونه و کار گروهی که با همدلی باشه همیشه جواب میده . اکنون هم باید تمام تلاش مون رو بکنیم که پنج نفر هم فکر ، دلسوز ، آگاه به مسائل ، با تدبیر ، با دیدگاه باز به خصوص دیدگاه فرا محله ای رو انتخاب کنیم تا برای شهر به راحتی کار کنن و اختلافات رو بذارن کنار  و همه ی هم و غم شون آبادانی شهر و شهرستان باشه

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - ADMIN - ۱۴۰۰-۳-۴

(۱۴۰۰-۲-۲۳، ۱۲:۴۴ عصر)سردارآبادی نوشته است: کارهایی که آقای پژمان فرمودند مهندس جوادی انجام دادند حاصل تلاش کار گروهی بوده و ایشان جزوی از این گروه بودند

خدمت آقای سردارآبادی عرض کنم طرحی که فرمودید طرح الحاق شهرستان های جوین و جغتای به خراسان شمالی بوده که با چیزی که شما مرقوم کردید بسیار تفاوت دارد و چنین چیزی نبوده است طرح الحاق جوین و جغتای به خراسان شمالی در لینک زیر توضیح داده شده است

http://atamalek.ir/thread-11616.html

RE: به کدام نامزد انتخابات شورای شهر رای میدهید؟ - ملایجردی - ۱۴۰۰-۳-۲۶

اهداف و برنامه های  اجرایی و عملیاتی
مهندس محمد ملایجردی
بخشی از موارد اشاره شده در سخنرانی #افتتاحیه ستاد
ایجاد درآمد پایدار با استفاده بهینه از دو کارخانه مهم و راهبردی شهرداری❤️
پیگیری آسفالت تمامی معابر و کوچه های خاکی تا پایان دوره ششم ❤️
پیگیری ایجاد ناوگان حمل ونقل با خرید  اتوبوس جهت خدمات به شهروندان❤️
پیگیری اجرای طرح فاضلاب شهری (اگو)❤️
اجرای پیاده رو سازی به صورت یکسان  در تمامی طول شهر❤️
ایجاد فضا های سبز کوچک و پارک های محلی در مناطق مختلف شهر❤️
باز سازی بوستان های قدیمی شهر در محلات مختلف❤️