مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک
50 متن عاشقانه برای اوقات دلتنگی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: خانواده ایرانی (https://atamalek.ir/forum-14.html)
+--- انجمن: بانوی ایرانی (https://atamalek.ir/forum-116.html)
+--- موضوع: 50 متن عاشقانه برای اوقات دلتنگی (/thread-14162.html)

50 متن عاشقانه برای اوقات دلتنگی - ADMIN - ۱۴۰۰-۱۱-۷

اگر می‌خواهید برای همسرتان یا عشقتون پیامک عاشقانه ارسال کنید یا دنبال متن عاشقانه برای استوری و استاتوس می‌گردید، در این مطلب 50 متن عاشقانه برای وقتی دلتنگ عشقتون هستید آماده کردیم.
پیامک دلتنگی برای شوهر و نامزد(پسر)

• ذهنم به تو فکر می‌کند، چشمانم به دنبال تو می‌گردد، اما قلبم می‌گوید که تو در روزهای پرهیاهو و شب‌های بی‌خوابی‌ام کنارم هستی. دلم بی‌نهایت برایت تنگ شده!
• هنوز خورشید صبح‌ها طلوع می‌کند و ماه شب‌ها آسمان تیره را روشن می‌کند. اما روزهای من در غیاب تو کامل نیست. دلم برایت تنگ شده شوهر عزیزم.
• هیچ واژه‌ای نمی‌تواند گویای دلتنگی بی‌اندازه‌ام برای تو باشد. شادی من همانجایی است که تو هستی. از صمیم قلب دوستت دارم. دلتنگ دیدارت هستم شوهر مهربانم.
• دلم برای لبخند دلنشینت، برای صدای مردانه‌ات تنگ شده. اما بیشتر از همه دلم برای منی تنگ شده که وقتی کنار توام، هستم.
• چون تنها هستم، دلم برایت تنگ نشده. دلم برایت تنگ شده، چون حضورت مانند هزاران ستاره زندگی‌ام را نورانی می‌کند.
• دلتنگی برای تو بخشی از برنامه‌ی روزمره‌ام است. تو آنقدر برای من خاصی که وقتی به تو فکر می‌کنم، کل جهان را فراموش می‌کنم. عشق من دلم برایت تنگ شده.
وقتی کنارت هستم، روزهایم عاشقانه‌تر است. تو روزهای مرا سرشار از شادی می‌کنی. تو مرا کامل می‌کنی. دلم برایت تنگ شده.
• از وقتی که تو رفته‌ای، آسمان پرستاره دیگر مرا شگفت‌زده نمی‌کند. هیچ چیز بدون تو خاص به نظر نمی‌رسد. زود برگرد. دلم برایت تنگ شده.
• زمان از حرکت ایستاده و روزهایم کسل کننده شده. می‌توانم وزن تنهایی‌ام را روی شانه‌هایم حس کنم. کی برمی‌گردی؟ دلم برای ذره ذره‌ی وجودت تنگ شده.
• از آنجایی که بودن در کنار تو برایم واجب شده است، دلتنگی‌ات دست‌کمی از شکنجه ندارد. نمی‌توانم تنهایی بدون تو را تحمل کنم. دلم برایت خیلی تنگ شده.
• وقتی میگم دلم برات تنگ شده، حق مطلب رو ادا نکردم. اصلاً نمیتونی فکرشم بکنی که الان چه حسی دارم و چقدر دلم برات تنگ شده.
• بعضی وقتا آرزو می‌کنم که ای کاش تو ماه بودی و من ستاره تا دیگر هیچ وقت دلم برایت تنگ نمی‌شد و همواره کنارت بودم. اما الان دلم برات یه ذره شده
• روزی که بهم پیشنهاد دادی ، باید جزء شرطام میذاشتم که روزی حداقل یکبار ببینمت، ‌دلم برات تنگ شده.
• مردن با عشق تو بهتر از زندگی کردن بدون تو است. دلم برات خیلی تنگ شده عزیزم، عاشقتم. زودتر برگرد پیشم.

یک نامه عاشقانه

• تک تک سلول‌های قلبم تو را می‌خواهد، هر بار که چشمم را باز و بسته می‌کنم، دلم برایت تنگ می‌شود، لطفاً برگرد، دیگر طاقت ندارم. یک دنیا دوستت دارم.
• آرزو می‌کنم دلتنگی هم دارو داشت، چون الان خیلی به این دارو نیاز دارم. فکر می‌کنم داروی من تویی. به تو نیاز دارم عسل.
• میدونی حفره‌ی بزرگی در قلبم درست شده و فقط عشقی که تو هر روز به من میدی، میتونه اون رو پر کنه. پس بدون که وضعیت اورژانسیه و سریع پیشم برگرد. به عشقت نیاز دارم. دلم خیلی برات تنگ شده.
• من مثل پازلی میمونم که وقتی تو نیستی چند تکه‌اش گم شده. عزیزم برگرد منو کامل کن و جاهای خالی وجودم را پر کن.
• اشکهایم خشک شده و از شدت درد بی‌حس شده‌ام. لبخند از لبانم ناپدید شده و زندگی‌ام بی‌روح شده. بیا تا غم‌ و ناراحتی‌ام در گرمای حضورت ذوب شود. بیا و محکم بغلم کن و از گرداب غم و غصه بیرونم بکش. دلم برایت تنگ شده.
• دلم برای لحظه‌هایی که کنارت می‌نشستم و دستم را می‌گرفتی، تنگ شده. دلم آن لحظه‌ای را می‌خواهد که به من گفتی تا ابد عاشقم میمانی. دلم برای تمام لحظاتی که با تو می‌گذراندم، تنگ شده. لطفاً زود برگرد.
• برای دچار شدن به بیماری دلتنگی‌ات پیش دکتر رفتم. او برایم تجویز کرد که سه بار در روز دو آغوش و یک بوسه از تو بگیرم. الان چاره‌ای نداری جز این که داروهایم را بدهی. دلم برایت تنگ شده.
• هرچند دوروبرم پر از آدم است، وقتی با مردی که دوستش دارم، نیستم، احساس پوچی و تنهایی می‌کنم. کاش اینجا بودی عشق من. دلم برایت خیلی تنگ شده.
• هیچ چیز دردناک‌تر از نادیده گرفته شدن نیست. لطفاً برگرد پیشم و محکم بغلم کن. دلم خیلی برایت تنگ شده.
• وقتی کنارم نیستی، تمام مشکلات دنیایی و سختی‌ها و بدبختی‌ها روی سرم آوار می‌شود. دلم برایت تنگ شده، نازنین. خیلی دلم برایت تنگ شده.
• زندگی‌ام بدون تو کامل نیست. بدون تو و عشقت زندگی‌ام ناقص است. منتظرت میمانم تا برگردی و زندگی‌ام را دوباره کامل کنی. عاشقت هستم و دلم برایت تنگ شده.

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد

پیام دلتنگی برای همسر و نامزد(دختر)

تو هدیه‌ی خدا به من هستی. نیمه‌ی بهتر وجودم، تو را در هر تپش قلبم حس می‌کنم. زندگی‌ام بدون تو فلج است. از طرف عشقت که هر لحظه و ثانیه دلش برایت تنگ می‌شود.
• نمی‌دانم عشق چیست، نمی‌دانم شادی چیست، من فقط تو را می‌شناسم. بدون تو احساسات ناخوشایند به من هجوم می‌آورد و نمی‌توانم حتی یک قدم در جاده‌ی زندگی‌ام بردارم. ملوسکم، شوهرت دلش برایت تنگ شده.
• عشق من زندگی‌ام بدون همراهی تو متوقف شده است. بدون تو برایم سخت است که زندگی‌ام را اداره کنم. در هر نفس دلم هوای تو را می‌کند.
• روزهای با تو بودن برایم یادآور صدها و هزاران خاطره‌ی شیرین است. روزها می‌گذرد، اما زندگی برای من متوقف شده است. بانوی من لطفاً برگرد و آرامش را به من برگردان. دلم به شدت برایت تنگ شده.
• همسر محبوبم، تو تنها دارایی باارزش زندگی منی که به روزهایم رنگ خوشبختی میدهی. کمی دوری از تو کافی است تا مرا دیوانه کند. در تک تک لحظه‌های زندگی‌ام به تو نیاز دارم. دلم برایت تنگ شده، عزیزم.
• میدونی چیه ملکه‌ی من؟ از همان ابتدا تا به الان تو بهترین اتفاقی هستی که برای من در زندگی افتاده. بی‌نهایت دوستت دارم. اما هر بار که کمی از من دور میشوی، از همان لحظه دلتنگی‌ام شروع می‌شود.
• خورشید طلوع کرده، صبح شده، اما تو کنارم نیستی. دیگه نمیتونم تحمل کنم. نازنینم، لطفاً برگرد، دلم برای بوسه‌های صبحگاهی‌ات تنگ شده. دختر رویاهایم دلم برایت تنگ شده.
• خودم اینجام، اما قلبم همیشه با توست. زندگی من دلم برایت تنگ شده.
• ملکه‌ی زیبایی من، هر روز صبح که چشمانم را باز می‌کنم، عادت دارم صورت شیرین تو و لبخند دلنشنیت را ببینم. اما الان بدون تو خانه هم مانند دلم سوت و کور است.
• عشق من تو مانند فرشته‌ای میمانی که از دل افسانه‌های پریان بیرون آمده است. لطفاً هیچ وقت از من دور نشو. یادم را از ذهنت پاک نکن، اگر تو مرا ترک کنی، کجا می‌توانم بروم. دلم بی‌نهایت برایت تنگ شده.

+100 متن کوتاه عاشقانه

• عشق شیرین من، روزهایم بدون تو یکی بدتر از دیگری می‌گذرد، حتی نمی‌توانم فکر کنم. هر نفسی که می‌کشم، نیاز به تو را حس می‌کنم. بی‌نهایت دوستت دارم و دلم برایت یک ذره شده.
• میتونم به خاطر تو از دنیا بگذرم، اما بدون تو حتی نمیتونم یه روز زنده بمونم. لطفاً راهی رو نشونم بده که بدونم چطور میتونم احساسات قلبی‌ام رو به تو ابراز کنم. ملکه‌ی من، دیوانه‌وار دلم برایت تنگ شده.
• خیلی دوستت دارم، آنقدر زیاد که در وصف نمی‌گنجد. این فاصله‌ اذیتم میکنه. دیگه تحمل ندارم. دلم برایت تنگ شده. لطفاً این فرصت را به من بده تا از نزدیک دوستت داشته باشم.
• بیشتر از آن که خودم را دوست داشته باشم، تو را دوست دارم. نازنینم مرا باور کن، در حرف و در عمل عاشقت هستم و تا ابد در دنیایم فقط تو هستی و من. عاشقت هستم، و دلم برایت یک ذره شده.
• جملاتی مانند عاشقت هستم، یادم می‌آورد که چقدر دلم برایت تنگ شده، چقدر بدون تو احساس تنهایی می‌کنم و این که حاضرم به خاطر تو از همه چیز بگذرم. من اینجا، بدون تو دلتنگم.
• اگر وزش نسیم را روی صورتت حس میکنی، مطمئن باش که من هزاران بوسه را با این نسیم به طرفت فرستاده‌ام. هر روز دلم برایت بیشتر تنگ می‌شود، لطفاً برگرد.
• تو دلیل لبخندهای هر روز منی. پس وقتی کنارم نیستی، چطور می‌توانم بخندم؟ چقدر دوست دارم که دوباره لبخند بزنم. دلم برایت تنگ شده.
• شیرین‌ترین بخش روز من وقتی است که به تو فکر می‌کنم. اما سخت‌ترین قسمت آن وقتی است که دلم برایت تنگ می‌شود. چقدر دوست داشتم که الان کنارم بودی.

دستورالعمل آیت الله بهجت برای بارداری

• دلم برای فرشته‌ای که عاشقش هستم، تنگ شده، دلم برای هدیه‌ای که خدا به من بخشیده، تنگ شده، دلم برای عشقم، کسی که از همه برایم مهم‌تر است، تنگ شده. مانند آسمان بدون ماه بالای سرم، مانند آسمان بدون ابر، دلم برایت تنگ شده. محبوبم دلم برایت تنگ شده، واقعاً تنگ شده.
• دوست دارم دستت را بگیریم، وجود نازنینت را نزدیک خودم نگه دارم، محکم بغلت کنم، آرام ببوسمت و بگذارم که سرت را روی سینه‌ام بگذاری تا بتوانم صدای ضربان قلبت را بشنوم. دلم برایت تنگ شده.
• میلیون‌ها زن در جهان وجود دارد، اما عشقم تو برای من بهترینی. دوست دارم تا ابد کنارم بمانی، هر اتفاقی که بیفتد می‌خواهم کنارت باشم. عاشق دلتنگ تو!
• امیدوارم هر چه زودتر کنارت باشم، چون این تنهایی دیگر برایم غیرقابل تحمل شده. خلی دلم برایت تنگ شده.
• وقتی چشمامو میبندم، فقط صورت تو رو میبینم، وقتی در افکارم فرو میرم، فقط به یاد تو میفتم، خیلی دلم برات تنگ شده، زودتر برگرد.
• دوست دارم بغلت کنم، اما متنفرم از این که بذارم از آغوشم بری. دوست دارم بهت سلام کنم، اما متنفرم ازت خداحافظی کنم. عاشق اینم که وقتی به طرفم میای، نگات کنم، اما متنفرم وقتی داری از من دور میشی، نگات کنم. دلم برات تنگ شده.
• وقتی کنارم نیستی، احساس می‌کنم ناقصم. وقتی نیستی، احساس می‌کنم که از دنیا کنار گذاشته شده‌ام. تمام وجودم میخاد که کنار تو باشه، مرسی که هستی، عاشقتم و دلم خیلی برات تنگ شده.
منبع 50 پیامک دلتنگی عاشقانه (دلم برات تنگ شده عشقم) - همیار عشق