قرارگاه سایبری عطاملک
الوند: «قهوه تلخ» از نظر من منتفي است - نسخه‌ی قابل چاپ

+- قرارگاه سایبری عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: حیات طیبه (https://atamalek.ir/forum-15.html)
+--- انجمن: هنر (https://atamalek.ir/forum-119.html)
+---- انجمن: سینما/ تلویزیون / مستند (https://atamalek.ir/forum-69.html)
+---- موضوع: الوند: «قهوه تلخ» از نظر من منتفي است (/thread-1707.html)الوند: «قهوه تلخ» از نظر من منتفي است - ADMIN - ۱۳۹۰-۱۲-۱۳

گروه توليد «قهوه تلخ»،‌ پخش شده‌اند؛ حتي اگر اين قسمت‌ها مجوز هم بگيرند و بخواهند آن را ادامه هم دهند،‌ جمع كردن دوباره‌ي گروه‌، كار بسيار سختي است؛ چيزي كه به نظرم مي‌رسد اين است كه جمع كردن دوباره‌ي گروه‌، حدود يك ماه زمان مي‌برد.
خشايار الوند ـ يكي از نويسندگان سريال «قهوه تلخ» ـ گفت: «قهوه تلخ» از نظر من منتفي است.

اين نويسنده در گفت‌وگو با يسنا، درباره‌ي وضعيت فعلي سريال «قهوه تلخ»‌ توضيح داد:‌ ما سه فصل را كار كرده بوديم كه تصويربرداري شده و آماده به ارشاد تحويل داده شده و منتظر مجوز پخش است. ولي وقفه به قدري طولاني شد كه همه‌ي عوامل پخش شدند و نويسندگان و بازيگران به سمت كارهاي مختلف رفتند.

وي تاكيد كرد:‌ گروه توليد «قهوه تلخ»،‌ پخش شده‌اند؛ حتي اگر اين قسمت‌ها مجوز هم بگيرند و بخواهند آن را ادامه هم دهند،‌ جمع كردن دوباره‌ي گروه‌، كار بسيار سختي است؛ چيزي كه به نظرم مي‌رسد اين است كه جمع كردن دوباره‌ي گروه‌، حدود يك ماه زمان مي‌برد.

الوند همچنين با اشاره به اصلاحيه‌هايي كه از سوي وزارت ارشاد به «قهوه تلخ» وارد شد، گفت: اصلاحيه‌هاي خيلي فراواني به فصل اول خورد و اين فصل، از نظر زمان، دچار كمبود است يعني به جاي 120 دقيقه‌، 90 دقيقه است و حدود 30 دقيقه آن كم شده است. تمام شوخي‌هاي آن را در آورده‌اند. هر جاي آن را كه كمدي داشته در آورده‌اند و با وجود اين همه اصلاحيه‌ كه مديري و تهيه‌كننده‌ها هم پذيرفتند و اعمال اصلاحيه‌ها را انجام داده‌اند، باز هم مجوز پخش نگرفت.

نويسنده سريال «قهوه تلخ» درباره‌ي توزيع نسخه جعلي اين سريال نيز خاطرنشان كرد: جلوي نسخه قاچاق را گرفتند. اما چيزي كه به اشتباه مي‌گويند‌، نسخه‌ي جعلي است. نسخه جعلي يعني اين كه يك نفر فيلمي را از روي نسخه اصلي ساخته باشد. اين نسخه جعلي نيست‌؛ بلكه در اصل‌، نسخه قاچاق است.