مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک
محمدی پور محروم شد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: حیات طیبه (https://atamalek.ir/forum-15.html)
+--- انجمن: شکرستان (https://atamalek.ir/forum-8.html)
+--- موضوع: محمدی پور محروم شد! (/thread-3363.html)

صفحه‌ها: 1 2

محمدی پور محروم شد! - شمس ابادی - ۱۳۹۱-۱۲-۱۴

دوستان سلام

انا لله و انا الیه راجعون

محمدی پور محروم شد

نام کاربری ایشان به دلایلی برای همیشه مسدود شد؟!

RE: محمدی پور محروم شد! - ADMIN - ۱۳۹۱-۱۲-۱۴

ایشان یکی از کاربران فعال ما هستند
و هیچ دلیلی برای مسدود کردن ایشان نداریم

RE: محمدی پور محروم شد! - sarah - ۱۳۹۱-۱۲-۱۵

اي بابا حذفش نكنيد .يه ادم حسابي تو جمعمون هست  همونم مي خواهيد بگيريد ازمون؟؟

RE: محمدی پور محروم شد! - ~~sara~~ - ۱۳۹۱-۱۲-۱۵

جريان چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب محمدي پور كه مطالب خوبي ميذاشتن!

اشتباه ميگم بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: محمدی پور محروم شد! - kabootar - ۱۳۹۱-۱۲-۱۵

این اقای شمس آبادی از رفقای آقای محمدی پور هستن تویه حوزه علمیه امام خامنه ا ی جوین برا همین با هم مزاح می فرمایند

RE: محمدی پور محروم شد! - متین - ۱۳۹۱-۱۲-۱۶

دوستان سلام

من که گیج شدم !!! چون یکی اینکه حاج آقا ی محمد پور را محروم کردند. در حالی که از ایشان خطایی سرنزده. دوم اینکه نام مبارک حضرت مهدی که در بالای صفحه برای دسترسی آسان تربه مطالب مربوطه گذاشته شده بود آنهم حذف شده !!!چرا؟؟؟!!!
حالا اگر درمورد حاج آقا محمدپور بخل یا حسادت یا دشمنی وجود دارد؟ از نام مهدی چه حراسی و وحشتی است .بخدا قسم امام ما امام روف ومهربانی هستند . واصلا ایشان ترسناک نیستند این دشمنان هستند که از حضرت چهره خشن ساخته اند.
نمی خوام مقایسه کنم اما چطور می شود مثلا فال حافظ در بلای صفحه باشد اما نام مبارک حضرت مهدی خیر؟!!!

RE: محمدی پور محروم شد! - kabootar - ۱۳۹۱-۱۲-۱۶

مثلا فال حافظ در بلای صفحه باشد اما نام مبارک حضرت مهدی خیر؟!!!
در ابتدا عرض کنم بالا صحیح هست ثانیا شما عجله نکنید احتمالا از طرف مدیر سایت تدابیری اندیشیده شده که مطلب رو حذف کرده و حذف مطلب دال بر بی احترامی ایشان نیست

از نام مهدی چه حراسی و وحشتی است .بخدا قسم امام ما امام روف ومهربانی هستند . واصلا ایشان ترسناک نیستند این دشمنان هستند که از حضرت چهره خشن ساخته اند.

چطور شما همچین برداشتی داشتید و ادله شما چیه؟ که می فرمایید ما از نام مبارک ایشان میترسیم؟
و اینکه میفرمایید دشمنان از حضرت چهره خشن ساخته اند درسته اما ما شیعیان که تفکر و تعقل داریم:atamalek (17):

RE: محمدی پور محروم شد! - ADMIN - ۱۳۹۱-۱۲-۱۶

اقای محمدی پور محرم نشدند و فعلا درگیر سایت خودشون هستند برای همین سرشون شلوغه
لینک مهدویت هم به خاطر شلوغی منوی بالا حذف شد و ورودی زیادی به بخش مهدویت نمیداد ( البته شاید طی چند روز اینده به منوی بالا برگرده )

RE: محمدی پور محروم شد! - محمدی پور - ۱۳۹۱-۱۲-۱۶

ایمان، پرندگان قفس را به آسمان رهایی باز می‏ گرداند و بازگشت جشنِ پایانِ صبوری است.

دوستان گرامی سلام

به شکرانه لطف شما بالاخره تحریم ها شکسته شد.

تقدیم به شما دوستان :atamalek (17):Atamalek (21)Atamalek (2):atamalek (17):Atamalek (21)Atamalek (2):atamalek (17):

RE: محمدی پور محروم شد! - متین - ۱۳۹۱-۱۲-۱۷

سلام :
دوست عزیز از تذکرتان ممنونم کلمه بالا اشتباه تایپی داره . 

اما باز هم آدم گیج می شه آقا احسان فرمودند جاج آقا محمد پور محروم نشدند و درگیر سایت خودشان هستند و لی حاج آقا فرمودند تحریم ها شکسته شده .نمی دانم این دو فرمایش به هم ارتباط دارند یا خیر؟ 

واما از اینکه دوست محترم فرمودند چطوری برداشت شده که از نام مهدی (ع) حراس وجودارد و ادله من چیه .دوست محترم شما به خودتان نگاه نکنید که عاشق حضرت هستید .و ضمنا خیلی هم به شیعه بودنمان نبالیم چون در روایت است که خیلی از شیعیات در آخرالزمان به حضرت مهدی کافر می شوند. وحتی در روایات گفته شده وقتی ایشان ظهور بفرمایند خیلی از علما هم او را رد  می کنند. واز طرفی شیطان که بیکار ننشسته .همین الان خیلی ها فکر می کنند اگر حضرت ظهور کند اول گردن آنها را خواهد زد.و خیلی ها هم اظهار علاقه به حضرت داشته اند اما وقتی مورد آزمایش قرار گرفته اند . مردود شده اند.

این مطلب را بنا به مضمون عرض می کنم :نوشته اند شخصی بسیار به امام (ع) علاقه نشان می داده و همش می گفته اگر امام ظهور کنند چنین وچنان می کنم . و جانم را فدایش خواهم کرد. خلاصه ظاهرا شبی درخواب می بیند بادختر خیلی زیبایی ازدواج کرده . همین که به حجله می رود خبر می آورند حضرت ظهور کرده وشما را به حضور طلبیده  جواب می دهد به حضرت بگوئید صبح می آیم .قاصد می رود ودوباره برمی گردد و می گوید حضرت فرموده همین الان با تو کار دارم . او که نمی توانسته از نو عروس زیبا دل بکند در پاسخ می گوید به امام بگوئید همین الان وقت گیرآورده .صبح خواهم آمد. وقتی از خواب بیدار می شود. می بیند نه عروسی است نه خبری اما در امتحان مردود شده است .باید دعا کنیم ما هم در امتحان مردود نشویم. به خودم می گویم صرف ادعا معلوم نیست که در آینده چگونه باشیم .آیا شیطان پیروز شود یا ایمان ما..