امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوران بارداری این نکات مهم را به یاد داشته باشید
#1
از اینکه این مدت طولانی در خدمت شما نبودم، مرا ببخشید.
توی این چند ماه هرچی بیشتر با درمان بیماری های مختلف دست به گریبان بودم، تازه میفهمیدم هیچ چیزی نیستم و نیاز به کسب تجربه بیشتر دارم. این حرف را از ته دل میگم! طب سنتی هیچ وقت انتها نداره! با اینکه از کودکی زیر دست بزرگترها درگیر و مشغول کسب تجربه بودم، ولی هرچی جلوتر میروم میفهمم به اندازه تمام کائنات راز و کلید برای درمان و یادگیری وجود دارد. به همین جهت ترجیح میدهم فعلا" از پذیرش مراجعات جضوری خودداری کنم و تمام وقت خود را برای مطالعه کتب قدیمی و نسخ در حال نابودی بگذرانم، حداقل بتوانم یادگاری از خود بر جای بگذارم، ولی با این حال از طریق تلفن و سایت با شما دوستان خوبم در ارتباط هستم
امروز میخواهم راجع به نزله ها با شما صحبت کنم:مواد خلط مانندی که در محل های مغز تولید گردیده و سپس به سوی پائین دست بدن سرازیر میشود(مثل خلط گلو و یا آب بینی) نزله میگوئیم.(به قول ابن سینا ماده ائی که در مغز تولید شده و خود را به حلق و بینی و چشم و گوش میرساند)
یکی از روش های درمان در طب سنتی ، تخلیه نزله ها از مغز میباشد که در بیماری های ام اس، زکام و سردرد، میگرن و ... اثر درمان قطعی دارد. نزله های سرد علامت ترشح در بینی و گلو و بصورت خلط دارند و نزله های گرم احساس سوزش و سرفه و گرمی در حلق دارند. نزله های رقیق همان آبریزش بینی و اشک چشم و بزاق زیاد دهان میباشند و نزله های غلیظ خلط سینه هستند.تاثیر نزله ها در هر جای بدن همان بیماری مربوط به ان عضو را تولید میکند: مثلا" در چشم باعث آستیگمات و آب مروارید و شب کوری، در گردن باعث تیروئید و کم کاری تیروئید و تورم گلو ، در شکم و لگن باعث کبد چرب و سنگ صفرا و زخم سر معده و همینطور الی آخر تا روده که باعث یبوست و بواسیر میشود.
ما اگر اشراف کافی در بحث کنترل و هدایت مسیر نزله ها داشته باشیم به راحتی میتوانیم در درمان بیماری ها اثر درمان سریع بگذاریم.
به عنوان مثال: دختر خانم جوانی سالهاست فیبروم دارد و سودای بدن او بالا است:
برای درمان ایشان از طریق تئوری نزله ها: ابتدا مرطوبات تر(علیه سودا که سرد و خشک است) مثل خیار، هندوانه و کاهو میدهیم، سپس با توجه به سودای بدن ایشان، و ارتباط فیبروم با فاکتور هموگلوبین، کم خونی را برطرف میکنیم و ضد سودای سرکه انگبین و سرکه شیره در روز میدهیم به او تا میل کند، سپس چون سودای ایشان سرد و خشک است، از ضد نزله گرم و تر ترکیبی مغزی مثل بادرنجبویه+سنبل الطیب+گاوزبان هر شب یک بار دم کرده استفاده میکنیم، و نزله ها را از طریق تنقیه از مسیر واژن به مقعد منحرف میکنیم(مثل تنقیه فلوس+روغن زیتون در مقعد) سپس در لگن آبزن شامل سرکه نشسته و روزی شش کپسول حاوی قره قاط میل میکند.در آخر 8 سی سی سرکه+2 سی سی عسل هر شب واژینال میکند . با این کار به طور حتم فیبروم سوداوی حل خواهد شد.
ما با این کار نزله ها را هدایت به سمت پائین کردیم و عامل سودا در بیماری فیبروم رحم را از بین برده ائیم.
حال ببینید برای هر بیماری به چه زیبائی میتوانیم با اشراف به کنترل نزله ها، درمان را هدایت کرده و به نتیجه برسانیم. (تئوری درمان از طریق نزله ها را در کلاس درس بیشتر توضیح خواهم داد) برای تمرین بیشتر درمان خرخر در خواب و سینوزیت را با استفاده از تئوری نزله ها را در سایت خواهم نوشت
یکی دیگر از روش های تخلیه نزله در فصل تابستان و بهار: قی کردن است.
استفراغ عمدی یا قی به طریق علمی عامل درمان آسم، نقرس،یرقان،اگزما،جوش غرور،لرزش،پاک کردن کبد،تاری دید، و درد سیاتیک میباشد. که افراد خیلی چاق و بانوان باردار و افراد گردن باریک ممنوعیت دارند.
برای قی کردن کافی است هنگام ظهر غذای حاوی گوشت قرمز و روغن دنبه میل کرده ،پشت سر آن داروهای قی آور مثل تره تیزک+انگبین یا عصاره شوید+نان تریت شده در روغن یا خربق با پیاز خورده و پیاده روی نموده ، سپس اقدام به قی کردن نمائید.این کار باعث تخلیه اخلاط اضافی و سمی بدن خواهد شد.
در اسپانیا برای طول عمر بیشتر و سامتی افراد، جشن گرفته و انواع غذاهای گوناگون میل میکنند و سپس قی مینمایند. که تاثیر عالی در سلامتی کبد و معده دارد.
مثال: آقای 50 ساله ائی مبتلا به ورم کلیه راست و نقرسو درد شدید پای راست در تابستان پارسال مراجعه نمود.با بررسی وضعیت ایشان متوجه شدم این شخص به شدت صفراوی هستند، برای درمان ایشان 3 روز متوالی با آب ترب+انگبین وادار به قی کردن شدند، سپس کلیه ها حجامت شده و سپس از ناحیه ساق پای درگیر 3 بار حجامت کردند و از داروی ترکیبی سورنجان+سنا+گل سرخ مصرف نمودند. که به شکر خدا ظرف 3 هفته درمان کامل گردیدند.
خوب بریم سراغ درمان های گیاهی:
یکی از گیاهان پرکاربرد در طب سنتی، سعد کوفی میباشد که طبع گرم و خشک دارد، که مصلح آن عسل با کمی سرکه است. این گیاه فندق مانند جهت بندآوردن خونریزی ها، قابض، تقویتی، مقوی میباشد که برای افراد ام اس و فلج مغزی و سکته مغزی اثر عالی دارد.
به این صورت که این افراد میبایست روزانه 3 کپسول شامل سعد کوفی+ژل رویال به همراه حلوای سعد حاوی سعد و عسل در طی 40 روز میل نمایند.
برای درمان تصلب شرائین و درمان سکته : حلوای سعد کوفی به همراه مواد غذائی ترش مثل سرکه سیب+آبغوره میل شود.
برای تقویت نیروی جنسی کافی است روغن سعد کوفی با روغن سقز بر محل کمر و بالای آلت شب تا صبح ضماد گردد.
خلاصه زمانی به سراغ سعد کوفی میرویم که : نیاز به خصوصیات قبض مثل درمان اسهال و رفع خونریزی قاعدگی داریم، نیاز به تقویت مغز و درمان ورم های بدن داریم(با سورنجان و زنجفیل ترکیب شود)،نیاز به تحرک پوستی و رفع فیبروم و کیست داریم، نیاز به تسکین میگرن و رماتیسم داشته باشیم.
درمان طاسی سر: سعد کوفی+سیاهدانه+میخک در روغن زیتون جوشانده و صاف نموده و شب تا صبح بر کف سر ضماد مینمائیم.
جواب به سئوالات:
برای گل انداختن گونه ها بوره ارمنی را پودر کرده، آب لیمو را به ان اضافه نمائید، مدت 15 دقیقه بر روی صورت بخوابانید، سپس با آب ولرم بشوئید، این عمل را هفته ائی د. بار تکرار کنید.
طبق فرمول ویتامین سی(C + پتاسیم آرسنیک 5= تری اکسید آرسنیک ، این فرمول به معنی میل کردن قرص ویتامین سی به همراه میگو یا ماهی دریائی میباشد که ماحصل آن آرسنیک سمی میباشد، که در خبرهای جدید نشان داده در آسیائی جنوبی کسانی که بدین صورت توام مصرف قرص و میگو دارند دچار مرگ مسمومیت میباشند
ممکن است گاهی غفلتا" انسان در موقع صحبت کردن یا غذا خوردن گوشت لب یا گوشت زبان و یکی از اعضاء دهان را زیر دندان بگیرد و گاز بزند، این عمل به جهت عدم جذب کلسیم در بدن میباشد که بافت روی دهان را شل و قوای آن را کم مینماید این افراد حتما" میبایست دارچین+زنجفیل به همراه قرص نعناع میل نمایند،و صبح ها یک قاشق مرباخوری عسل خالص میل کنند،اگر در داخل دهان جوش های ریز زد(برفک) یک عدد قیچی برداشته و سر آن را با آب دهان خود خیس نمایند و داخل نمک واقعی کنید و 7 بار در روز 5 دقیقه روی محل برفک بگذارید تا جذب شود، سپس گیاه فلوس را نصف کرده در دهان گذاشته و میک بزنید، اکثر افرادی که به شمال میروند و فندق درختی ، میوه شته دار میل میکنند دچار برفک دهان میشوند در مورد تبخال، افرادی که زیاد تبخال میزنند، باید از مصرف نمک و غذاهای نمک دار صنعتی پرهیز کنند، از آبلیمو،آب انگور، آب سیب درختی، آب دم کرده ویشن، بیشتر استفاده نمایند، و روی آن را با دم کرده چوبک بشوئید، بعد روی آن را با آبلیموبمالید، در ضمن روزی 2 عدد قرص آسپیرین میل کنید و به عنوان چائی دم کرده گل گو زبان میل کنید - قدرت و شجاعت و هر نوع حرارت و گرمی که نشان میدهیم، مرتبط با غده فوق کلیوی میباشد، از علائم کاهش قدرت حیاتی آدرنال (فوق کلیوی) میتوان به کمبود انرژی هنگام صبح و بیخوابی اشاره کرد، کمبود آن باعث کودنی،ترسوئی، بالا بودن فشار خون، اختلالات اسیدیته خون، استفراغ و سردرد شدید میباشد، برای درمان مس+طلا+نقره را به نسبت مساوی ترکیب نموده، بگذارید خنک شود، سپس 5 دقیقه آن را همراه محتویات داخل آن محکم تکان دهید، روزی 5 بار یک لیوان از آن میل کنید با احترام آرش روشن تن تان به ناز طبیبان نیازمند مباد
پاسخ
 سپاس شده توسط nazliam1987
#2
ممنون که این مطالب را در اختیار ما گذاشتید .
زندگی بدون عشق همانند قولی است که به ان عمل نشده باشد .
پاسخ
#3
ممنون از مطالب مفیدتون  Atamalek (2)
شبکه حرفه ای پزشکان ایرانی با امکانات متنوع برای پزشکان و همچنینامکان پرسش و پاسخ پزشکی برای بازدید کنندگان

داک تاپ شبکهحرفه ای پزشکان
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهکار مطمئن برای اینکه در حال حاضر، کمتر نگران باشید و بیشتر احساس شادی کنید jeyda1230 0 40 1395-1-30، 06:43 عصر
آخرین ارسال: jeyda1230
  خوش صدا باشید saharrahin 0 225 1394-4-2، 10:39 صبح
آخرین ارسال: saharrahin

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان